WORKERS' COMPENSATION

Wypadek Nowy Jork Workers CompensationNatychmiast po wypadku, jesteś już uwikłany w sprawę prawną, nawet jeżeli jeszcze nie znalazłeś lub zatrudniłeś adwokata. Twój pracodawca i jego kompania ubezpieczeniowa mają kompetentnych, dobrze opłacanych adwokatów, chroniących ich interesów. Nie mają oni obowiązku udzielania porady odnośnie Twoich praw i środków pomocy jakie Ci przysługują według obowiązującego prawa

"Workers’ Compensation" (Ubezpieczenia Pracowniczego).

Należy pamiątać, że roszczenia z tytułu Workers’ Compensation zawierają nie tylko rekompensatę za odniesione rany (szkody fizyczne), ale także za przyszłą opiekę, w przypadku gdybyś nie był w stanie powrócić do swojej pracy lub podjąć nowej.

Pamiętaj, jeśli nie zatrudnisz adwokata, który zajmie się Twoją sprawą Workers’ Compensation, możesz się nie dowiedzieć o istnieniu “Third-Party Case” (sprawa trzeciej strony), która może dać Ci możliwość uzyskania dodatkowego odszkodowania pieniężnego za Twoje straty lub odniesioną krzywdę.

ZADZWOŃ PO DARMOWĄ KONSULTACJĘ W SPRAWIE ODSZKODOWANIA ZA TWÓJ WYPADEK: 718-808-9586

MÓWIMY PO POLSKU
NIE MA OPŁAT PÓKI NIE WYGRAMY
TWÓJ STATUS IMIGRACYJNY NIE MA zNACZENIA!

Co mówią o nas nasi klienci

Tim O., Nowy Jork
WYSOCE REKOMENDOWANI… Pracując w tej branży mogę z całą pewnością stwierdzić, że jest to jedna z najlepszych kancelarii prawnych w tym stanie. Wysoce rekomendowana.
Eric D., Staten Island, NY
NIESAMOWICI… Ta niezwykle sprawna i profesjonalna firma prawnicza pomogła mojej rodzinie, przyjaciołom i klientom uzyskując doskonałe wyniki za każdym razem. Są najlepsi w branży.

EWELINA SIERZPUTOWSKA - polski adwokat w polskich dzielnicach. WYGRALIŚMY MILIONY DOLARÓW DLA NASZYCH KLIENTÓW.

Napisz do nas o swoim wypadku,
lub zadzwoń: 718-962-0591.

Udzielimy bezpłatnej konsultacji po polsku!