WYPADKI SAMOCHODOWE

wypadek samochodu w nowym jorku Adwokat WypadkiObrażenia od wypadków samochodowych mogą obejmować złamane kości i głębokie rany szarpane po unieruchomienie rdzenia kręgowego i urazowe uszkodzenie mózgu. Oprócz potencjalnie bolesnego i długotrwałego procesu powrotu do zdrowia ofiary wypadków samochodowych ponoszą dodatkowe obciążenia finansowe związane z rachunkami za leczenie, utratą wynagrodzeń i uszkodzeniami pojazdów, które mogą również prowadzić do dodatkowego stresu emocjonalnego i psychicznego.

NajbardzIej typowe rodzaje
wypadków samoChodowych to:

  • Rollover pojazdu

  • Wypadek z udziałem jednego samochodu

  • UDERZENIE OD tyłU

  • Zderzenie boczne

  • Zderzenie czołowe

Jeśli doznałeś obrażeń w wyniku podobnego wypadku samochodowego, nasza kancelaria zapewni Ci wsparcie prawne i wskazówki w razie potrzeby. Nasi kompetentni prawnicy zajmujący się obrażeniami ciała od ponad 30 lat walczą o prawa ofiar wypadków samochodowych w Nowym Jorku i na Long Island. Posiadają oni wysokie kwalifikacje w tego rodzaju sprawach, ciesząc się dobrą reputacją w zakresie zapewniania znacznej rekompensaty na pokrycie wielu szkód poniesionych przez naszych klientów.

ZADZWOŃ PO DARMOWĄ KONSULTACJĘ W SPRAWIE ODSZKODOWANIA ZA TWÓJ WYPADEK: 718-808-9586

MÓWIMY PO POLSKU
NIE MA OPŁAT PÓKI NIE WYGRAMY
TWÓJ STATUS IMIGRACYJNY NIE MA zNACZENIA!

Co mówią o nas nasi klienci

Tim O., Nowy Jork
WYSOCE REKOMENDOWANI… Pracując w tej branży mogę z całą pewnością stwierdzić, że jest to jedna z najlepszych kancelarii prawnych w tym stanie. Wysoce rekomendowana.
Eric D., Staten Island, NY
NIESAMOWICI… Ta niezwykle sprawna i profesjonalna firma prawnicza pomogła mojej rodzinie, przyjaciołom i klientom uzyskując doskonałe wyniki za każdym razem. Są najlepsi w branży.

EWELINA SIERZPUTOWSKA - polski adwokat w polskich dzielnicach. WYGRALIŚMY MILIONY DOLARÓW DLA NASZYCH KLIENTÓW.

Napisz do nas o swoim wypadku,
lub zadzwoń: 718-962-0591.

Udzielimy bezpłatnej konsultacji po polsku!